חדיגה מודד מוסמך

 phone icon

מודד מוסמך במרכז


שירותי מדידה וייעוץ מקצועי הם המקצוע שלנו, צוות חדיגה מדידות יעמוד לרשותכם לקראת בניית בית פרטי, שיפוצים, בניית ממ"ד, סכסוכי שכנים על חלוקת השטח ועוד. אם דרושה לכם מדידה מקצועית של מודד מוסמך במרכז צרו קשר ונשמח לספק עבודה מקצועית בסטנדרטים גבוהים של איכות ושירות.
מודד מוסמך במרכז

הכשרה של מודד מוסמך

בכדי לספק שירותי מודד מוסמך במרכז יש להציג תעודות מקצועיות, על המודד להשלים לימודים בתחום באחת האוניברסיטאות או בטכניון, לאחר סיום הלימודים עליו לפנות להתמחות של שנתיים בתחום ורק לאחר מכן יוכל לגשת לבחינות ההסמכה, לעבור אותן בהצלחה ולקבל רישיון של מודד מוסמך.

פניות נפוצות אל מודד מוסמך במרכז

אם אתם מעוניינים לבנות חדר נוסף בבית, גשר, מטע, ממ"ד או כל עבודה אחרת הדורשת מכם הגשת הקשה לקבלת היתרי בנייה, עליכם להזמין מודד מוסמך ולבסס את בניית תכנית הבנייה על מידות מדויקות של השטח. המודד המוסמך מבצע את עבודתו בעזרת ציוד טכנולוגי מתקדם, חדיגה מדידות מבצעים כל עבודה בדייקנות, אמינות ואדיבות. 
מקרים של סכסוך שכנים על חלוקת השטח או טענות להפרת גבול של אחד השכנים נפתרות בקלות בעזרת מדידה מקצועית. פנייה נוספת נפוצה אל מודד מוסמך במרכז מתרחשת כאשר מבקשים לרשום נכס בטאבו (רישום טאבו של דירה, מגרש או בית מחייב בהצגת נתונים של מודד מוסמך).

הזמנת מדידות במהלך עבודת בנייה

עבודת המודד המוסמך אינה מסתיימת עם הגשת תכניות הבנייה וקבלת היתר, על המודד לבצע מדידות חוזרות להגדרת מיקום המבנה, בדיקת גבהים למבנה, בדיקת גבולות למבנה. הצוות של חדיגה מדידות מלווה עשרות אתרי בנייה בכל חודש, הניסיון שלנו הוא היתרון שלכם.

כיצד מתבצעת המדידה?

היום מתבצעות המדידות בעזרת ציוד טכנולוגי מתקדם, ציוד המאפשר מדידה קרקעית תוך שימוש בקרני אינפרא אדום וקרני לייזר. במידת הצורך מלאכת המדידה תושלם עם שימוש במדידות בעזרת לוויינים וצילומי אוויר.

מודד מוסמך במרכז יביא עמו את כל ציוד המדידה הדרוש, לכם נשאר רק להזמין את חדיגה מדידות ולהמתין לקבלת התוצאות, העבודה מקצועית, הציוד חדיש, השירות מהיר והתוצאות מדויקות.

האתר נבנה במערכת 2all בניית אתרים