חדיגה מודד מוסמך

 phone icon

מודד מוסמך


מדידה מדויקת של שטחים נדרשת כאשר אנו נדרשים לתכנן בצורה מדויקת מבנה, תכניות בנייה של מבנים יש לבסס על מידות מדויקות של השטח. את מלאכת הבנייה הזו מבצע מודד מוסמך תוך שימוש בכלים מקצועיים. על בסיס תוצאות המדידה של המודד המוסמך נצליח לתכנן נכון את הבנייה וננצל נכונה את השטח העומד לרשותנו.

מיהו מודד מוסמך?

נשאלת השאלה האם כל אדם שמחזיק בציוד מדידה מקצועי יוכל לבצע את העבודה, ובכן, ההמלצה שלנו לקבלת התוצאות הטובות ביותר היא מודד מוסמך, מודד עם הכשרה מתאימה למשימה הספציפית אותה תרצו לבצע. צוות חדיגה מדידות מבצע עבודות מדידה תוך שימוש בציוד טכנולוגי מתקדם המאפשר מדידה מדויקת בתוך זמן קצר, ההכשרה המקצועית של המודדים בצוות מבטיחה לכם רמה גבוהה ודיוק מוחלט. על תוצאות המדידה של חדיגה מדידות אפשר לסמוך.

מתי מזמינים מודד מוסמך?

פנייה אל מודד מוסמך נדרשת כאשר עומדת על הפרק משימת תכנון של בית, הכנה של מפה טופוגרפית, קבלת היתרי בנייה. עבודת מדידה של מודד מוסמך הכרחית כאשר אנו מבקשים להציג מידות מדויקות של השטח העומד לרשותנו, המדידה כוללת סקירה של העצמים המקיפים את השטח, מיקומי תשתיות ופרטים רבים נוספים.

שימו לב, עליכם להקפיד להזמין מודד מוסמך לביצוע עבודה, מדידה ללא חתימה של מודד מוסמך לא תהיה קבילה. נציין כי את מפת המדידה יש לבנות עד חצי שנה טרם הגשת בקשת היתרי הבנייה, מפות ישנות יותר לא יאושרו ויהיה עליכם להזמין מדידה חדשה.
על כל פנים, מפה שאין עליה חתימה של מודד מוסמך אינה קבילה. גם לוח הזמנים משחק כאן תפקיד. המפה צריכה להיעשות עד חצי שנה לפני המועד שבה מוגשת הבקשה לקבלת היתר הבניה.

מדידת שטח דירה

מודד מוסמך נדרש גם לעבודות מדידה של דירות למטרת ביצוע עבודות שיפוצים, בניית ממ"ד, שינויים בחלוקת המרחב הפנימי, סכסוכים על שטחים ולעתים גם שינויים ועדכונים בתעריפי הארנונה. מדידות נדרשות גם במקרים של הקמת תשתיות חדשות בבית או בדירה, המדידה המדויקת של השטח היא זו שתאפשר את בניית התכנית המקצועית ביותר.
האתר נבנה במערכת 2all בניית אתרים