חדיגה מודד מוסמך

 phone icon

מדידה טופוגרפית


כאן נפרט את השלבים הדרושים למדידה טופוגרפית באמצעותה תוכלו לקבל מפה טופוגרפית. אם דרושה לכם מדידה טופוגרפית הגעתם אל המקום הנכון, הניסיון שלנו הוא היתרון שלכם, אנו מספקים שירותי מדידה בשרון ומרכז וכאן נפרט עוד על הכנת מפות טופוגרפיות על ידי מודד מוסמך.
מדידה טופוגרפית

השלב הראשון : איסוף החומר תוך מדידות בשטח

זהו השלב בו עליכם לספק לצוות המקצועי נתונים אודות השטח, נבקש לקבל נתונים כמו כתובת, מגרש, חלקה, גוש, שטח, קנ"מ, המטרה לשמה דרושה לכם מדידה, בהתאם לקבלת המידע ואישור הצעת המחיר נוכל להמשיך את השלב הבא ולהתחיל לבצע את המדידות בשטח.
כעת מתחילה עבודת המדידה ואל התמונה נכנס מודד מוסמך ומתחיל בבחינת הנתונים הרשומים של השטח, בהמשך יסקור המודד מידע נוסף על השטח מתוך מאגרי הנתונים. במידת הצורך ילמד המודד את התקנות של הרשות המקומית בשטחה נמצא השטח. לאחר איסוף כל המידע המודד מוכן ומזומן לצאת אל השטח ולבצע את עבודת המדידה.

השלב השני – מדידות בשטח

אם מדובר בשטח הדורש אישורי כניסה תתבקשו לתאם מראש אישור כניסה בעבור צוות המודדים שלנו. ייתכן כי יהיה על המודד לבחון גם את השטח הסמוך בכדי לקבל פרטים נוספים. צוות מדידה מלא מורכב ממודד מוסמך, עוזר מודד ולעתים גם ראש צוות. הצוות מגיע אל השטח עם כל הציוד הדרוש לביצוע מדידות מדויקות ככל האפשר, איכות הציוד משמעותית לתוצאות המדידה. עם ההגעה של הצוות אל השטח תתבצע סקירה מהירה לאיתור הנקודות המתאימות להצבת מכשירי המדידה, כל הפרטים במתחם נקלטים בתוצאות המדידה, כך למשל, ישולבו במדידה גם כבישים, מדרכות, עצים, תשתיות וכן הלאה.

השלב השלישי – עיבוד הנתונים

כל מדידה טופוגרפית תדרוש עיבוד של הנתונים אותם אסף הצוות המקצועי ושרטוט של תכניות. צוות המודדים חוזר אל המשרד ומתחיל לנתח את כל המידע שאסף בשטח בעזרת תוכנות מחשב מתקדמות. הלקוח יקבל לידיו את התוצאות לאחר ניתוח יסודי של הנתונים והרכבת המפה, מדידה טופוגרפית כוללת שלבים רבים בדרך אל אותה מפה סופית אותה מקבל הלקוח.
הצוות של חדיגה מדידות ישמח לעמוד לרשותכם ולהציע עבודה מקצועית בסטנדרטים גבוהים.
האתר נבנה במערכת 2all בניית אתרים