שירותי הנדסה ומדידות

מתן שירות לאדריכלים

לקבלנים ולקוחות פרטיים
 
יעוץ וליווי פרויקטים
 
מפות טופוגרפיות
 
מדידות לצורך ארנונה

דף הבית

פרופיל חברה

מאמרים

שרותי החברה

קישורים

צור קשר

שירותי מודד מוסמך
חברות ציבוריות ופרטיות מכל המגזרים ומכל תחומי העסקים האפשריים וכמו כן עיריות נזקקות מפעם לפעם לשירותיהם של מודדים מוסמכים ולשירותיהם של משרדי מדידות. אלו מבצעים מגוון פעולות מדידה לרווחת הלקוח. כאשר מתייחסים למדידה לא פעם מתייחסים גם למדידת שטחים וגם למדידה של מבנים שונים.
 
מתי יש צורך להזמין מודד מוסמך?מודדים מוסמכים מבצעים סוגים רבים ושונים של מדידות. אחד השירותים שמספקים מודדים מוסמכים הוא מדידת השטח והכנת מפות טופוגרפיות. אם רוצים לבקש, למשל, היתר בנייה מיוחד מהמועצה המקומית או מהעירייה יש צורך להזמין מפה טופוגרפית. גם כאשר יש סכסוכים על שטח ועל חלוקתו יש צורך במפה זו.מפה טופוגרפית אשר מכין מודד מוסמך מתארת את השטח בצורה הטובה והמפורטת ביותר. במפה אפילו מופיעים עצמים שיכולים לעתים להחשב כזניחים, למרות שלא כך הדבר, כמו עמודי חשמל.

דברים נוספים שיופיעו במפה הטופוגרפית:1.כבישים 2.מדרכות 3.בניינים,4.גדרות 5.כל דבר בנוי נוסף אשר נמצא בשטח המפה
כאשר רוצים לשמר מבנה מסויים, כמו בית כנסת עתיק או בניין בעל ערך היסטורי מסויים, יש צורך לקרוא למשרד של מודדים מוסמכים שימדדו את המבנה בעזרת ציוד מתוחכם. מודדים משתמשים בציוד טכנולוגי חדיש מאוד על מנת לבצע מדידות מדוייקות ועל מנת לתאר את השטח בצורה הטובה והאמינה ביותר.
מדוע יש להעזר בשירותיו של מודד מוסמך ולא בשירותיו של אדריכל?
על מנת שמפה טופוגרפית תחשב למוסמכת ולאמינה היא חייבת להיות חתומה על ידי מודד מוסמך שיש לו תעודה ורישיון לעסוק במקצוע שלו. למעשה מודדים אלו הם מהנדסים בעלי תואר ראשון ושני ממוסדות אקדמיים מובילים בישראל דוגמת הטכניון. בניגוד לדעה הרווחת הם אינם עוסקים כלל בעבודה אדריכלית.
בעוד שאדריכלים מתכננים מבנים ומשרטטים אותם מודדים עסוקים בעיקר במדידת השטח והבניינים תוך כדי ציון קווי גובה, רוחב וכן הלאה. אדריכלים אינם עוסקים במדידות אלה. עם זאת, לאחר מיפוי השטח על ידי מודדים מוסמכים לא פעם קל יותר לאדריכלים לתכנן את המבנים ולבצע את עבודתם על הצד הטוב ביותר.

מודדים אדריכלים
מודדים את השטח בו נמצא המבנה ומכינים מפה טופוגרפית. מודדים בניינים כאשר יש צורך בכך אחראים על שרטוט המבנה: גם מבחינה חיצונית וגם פנימית. יכולים להעזר בשירותים של מודדים כדי שיוכלו לתכנן את הבניין בצורה אופטימלית

 
טלפון:  09-8780060/564  נייד: 054-5968913  פקס: 09-8782988  כתובת: קלנסווה מיקוד 40640 ת.ד 5800  דוא"ל:
האתר נבנה במערכת 2all בניית אתרים